• MDD - 1.6.2022 - streda

V stredu, 1.6.2022, je MDD kedy majú žiaci so svojimi triednymi učiteľmi individuálne programy (poprípade mali v iný deň). V tento deň budú všetci žiaci končiť 4. vyučovacou hodinou - t.j. o 11,40 hod.

Žiaci, ktorí mali program k MDD v utorok 31.5.2022 majú v stredu vyučovanie podľa rozvrhu hodín, ale taktiež budú končiť 4. vyučovacou hodinou.

Všetkým deťom prajeme krásny Deň detí a prajeme veľa šťastia, zdravia a úspechov :)

Mgr. Viera Mladenová, riaditeľka školy

• Vyhodnotenie VYV súťaže

• VYHODNOTENIE SÚŤAŽE O NAJKRAJŠÍ FUTBALOVÝ PLAGÁT

sa uskutoční v rámci osláv Dňa detí, v sobotu 28.5.2022 na ihrisku vo Vištuku. Srdečne pozývame všetkých účastníkov súťaže a ich rodičov na vyhodnotenie. Všetky deti, ktoré sa do súťaže zapojili, budú odmenené drobnými cenami. Autori troch najkrajších plagátov v kategóriách: "Materská škola", " 1.stupeň základnej školy", "2. stupeň základnej školy", ako aj celkový víťaz budú odmenení zaujímavými vecnými cenami .

Tešíme sa na Vašu účasť.

• Beseda so spisovateľkou

• V pondelok 23.5.2022 privítame v našej škole pani spisovateľku Máriu Vrkoslavovú - Ševčíkovú, ktorá žiakom 1. - 5. ročníka predstaví Psíka Gordona.

Žiaci 1. - 2. ročníka sa zoznámia s knižkou Abeceda psa Gordona

Žiaci 3. - 5. ročníka sa zoznámia s knižkou Pes Gordon, Bombura a záhady spod Kráľovej hole

Knižky si bude možné po besede aj zakúpiť s venovaním od pani spisovateľky a s otlačkou labky psíka Gordona. Cena prvej knižky je 10,40 a druhej 11,40 Eur.

• Testovanie 5 - 2022

• V stredu 18.5.2022 čaká našich piatakov Testovanie 5, kde si preveria svoje vedomosti zo slovenského  jazyka a literatúry a z matematiky. Držíme našim piatakom všetky palce!!!

• Poďakovanie

• Ďakujeme firme ALASKA FOODS s.r.o. za sponzorské poskytnutie sladkých odmien pre deti k blížiacemu sa MDD :)

• Poďakovanie

• Ďakujeme Nadácii BVS za poskytnutie finančných prostriedkov, v sume 500 Eur, v grantovom programe "Zelený región 2022", vďaka ktorému sme mohli so žiakmi vysadiť ďalšiu krásnu zeleň v areáli školy. Náš park sa rozrástol o okrasné aj ovocné dreviny. ĎAKUJEME!

• Deň matiek 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň matiek 2022.

Ďakujeme našim deťom z MŠ a ZŠ za ich krásne vystúpenie ku Dňu matiek. Taktiež ďakujeme pani učiteľkám a pánovi učiteľovi v MŠ a pani vychovávateľkám v ZŠ a v neposlednom rade veľké ĎAKUJEM oteckom, ktorí predviedli krásny a dojemný tanec so svojimi dcérkami.

• Milé mamičky a babičky.

Pozývame všetky mamičky, babičky na posedenie pri príležitosti Dňa matiek, ktoré sa koná v nedeľu 8.5.2022 o 15:00 hodine v sále KD.Tento deň vám spríjemnia svojim programom naše deti zo základnej a materskej školy.

Prosíme vystupujúce deti ZŠ, aby prišli do KD o 14,30 hod. Bližšie informácie ohľadom vystúpenia vám poskytne pani vychovávateľka Mruškovičová osobne alebo prostredníctvom FB skupiny ŠKD.

• Pre šťastie!

• Už zajtra čakajú deviatakov prijímacie skúšky na stredné školy. Všetkým deviatakom držíme palce a prajeme hlavne veľa šťastia! DRŽTE SA !!!