• Slávnostné zahájenie školského roka 2023/2024

• Školský rok 2023/2024 sa začína v pondelok 4.9.2023. Slávnostné otvorenie školského roka bude pred budovou školy o 9,00 hod. Stačí keď deti prídu pred budovu školy o 9,00 hod.
            • v prvý deň si treba priniesť prezúvky s bielou podrážkou!
            • Po slávnostnom otvorení  pôjdu žiaci so svojimi triednymi učiteľmi do tried. Do triedy môžu ísť spolu s deťmi iba rodičia prvákov, kde dostanú úvodné informácie od triednej pani učiteľky.
            • v prvý deň školského roka nie je v prevádzke ŠKD ani ŠJ pre žiakov školy. Žiaci idú domov hneď po skončení úvodných informácií s triednymi učiteľmi - t.j. cca o 10,30 hod.
            • riadna prevádzka ŠKD začne v utorok 5.9.2023 (ranná o 6,45 hod, popoludní do 16,30 hod.)
            • ŠJ pre žiakov školy bude v prevádzke od utorka 5.9.2023. Žiaci, ktorí ešte nie sú prihlásení na stravovanie môžu sa prihlásiť u vedúcej ŠJ v pondelok 4.9.
            • desiata a olovrant pre žiakov školy sa bude podávať až od pondelka 11.9.2023 - avšak treba vypísať prihlášky na desiatu alebo olovrant najneskôr do  štvrtka 7.9.2023. Tí čo prejavili predbežný záujem na konci minulého roka dostanú prihlášky kde treba vyznačiť o čo majú záujem. Tlačivá dostanú od triednych učiteľov alebo tí, ktorí sa predbežne nehlásili a majú záujem, môžu si prihlášku vyzdvihnúť u vedúcej ŠJ, alebo stiahnuť tu: Prihlaska_na_stravovanie(2).rtf
            • sledujte prosím stránku školy kde budú postupne dopĺňané ďalšie dôležité informácie k začiatku školského roku.
          • Poďakovanie

• Počas leta sa v škole spravilo opäť veľa práce. Presťahovali sme triedy, ktoré z väčšej časti pán školník vymaľoval, vytvorili sme odborné učebne podľa predmetov, dokúpili sme školský nábytok, vymenili sme s pomocou pána Strašiftáka svietidlá v niektorých triedach za LED panely, vďaka Rade rodičov máme novú práčku napríklad aj na pranie zimných návlekov. V 2. triede boli sponzorsky nainštalované nové žalúzie pánom Takáčom a pán Kellner nám opravil poškodené žalúzie v triedach. Okrem toho sme dostali ďalší nábytok do tried z Ekonomickej univerzity. Všetkým vám z celého srdca veľmi pekne ĎAKUJEME za spoluprácu. Vďaka Vám a aj všetkým ostatným, ktorí akokoľvek priložili ruku k dielu vytvárame každým rokom lepšie a krajšie podmienky pre našich žiakov. ĎAKUJEME!!!

• Učebné pomôcky - orientačný zoznam

• Vážení rodičia.

Orientačný zoznam pomôcok pre prvákov nájdete v okienku pre rodičov alebo na tomto odkaze.

Zoznam pomôcok pre prvákov

Zoznam pomôcok je iba orientačný. Pre vyššie ročníky zoznam pomôcok neuverejňujeme, z dôvodu, že vyučujúci na jednotlivých predmetoch žiakom na jednotlivých hodinách na začiatku školského roka povie čo je treba. Okrem TSV kde je potrebný telocvičný úbor ako každý rok.

Zároveň žiadame všetkých rodičov aby deťom (1. - 9. ročník) dali ako prezúvky vhodnú a bezpečnú obuv s BIELOU PODRÁŽKOU a taktiež aj na telesnú výchovu sú potrebné tenisky s bielou podrážkou.

Ďakujeme.