• Koniec predaja fornetiek

• Oznamujeme vám, že dňom 31.1.2024 sa ukončuje v našej škole predaj fornetiek z prevádzkových dôvodov predávajúcej firmy.

• "Chrípkové prázdniny"

Z dôvodu vysokej chorobnosti detí MŠ a žiakov ZŠ na akútne respiračné ochorenia, v zmysle Metodického usmernenia MŠ SR č. 15/2005-R zo dňa 31. 10. 2005 Regionálny úrad verejného zdravotníctva odporúča  prerušiť výchovno-vzdelávací proces na 5 kalendárnych dní.

Na základe daného usmernenia riaditeľka ZŠ s MŠ vo Vištuku, po dohode so zriaďovateľom, prerušuje prevádzku MŠ aj ZŠ od stredy 31.1.2024 do piatku 2.2.2024.

Riadna prevádzka ZŠ s MŠ vo Vištuku bude obnovená od pondelka 5.2.2024.

Zo stravy budú všetci stravníci automaticky na dni 31.1. - 2.2. 2024 odhlásení.

• Odhlasovanie z obeda

• Vážení rodičia, vzhľadom k tomu, že narastá chorobnosť detí a aj dnes sme museli niektoré deti poslať zo školy domov tak môžete ešte teraz (do 14,00 hod.) deti odhlásiť z obedov aj na zajtra. Ďakujeme

• Prosba :)

blíži sa nám 9. ročník Valentínskeho plesu. Dovoľujeme si vás požiadať, kto máte možnosť, darovať niečo do tomboly, aby ste túto cenu do tomboly priniesli do kancelárie riaditeľky alebo zástupkyne školy najneskôr do 7.2.2024. Ceny môžete odovzdať aj priamo členom Rady rodičov. ĎAKUJEME!

• Upozornenie - odoberanie stravy

• Vážení rodiča,

v zmysle vnútornej dokumentácie školskej jedálne ZŠ s MŠ vo Vištuku si vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade, že stravník nemôže odobrať obed, je potrebné, aby sa odhlásil deň vopred a to do 10 hodiny (dopoludnia), v pondelok ráno do 7,20 hod. Ak sa stravník zo stravy neodhlási a obed neodoberie musí zaplatiť stravu v plnej výške. Počas poberania dotácie na stravu môže túto dotáciu odobrať stravník iba za deň kedy bol fyzicky v škole na vyučovaní. Zo stravy je možné sa odhlásiť priamo cez aplikáciu strava.cz zadaním čísla jedálne 9659 a prihlasovacieho mena čo je priezvisko.meno to isté je prvé heslo, ktoré môžete zmeniť, alebo telefonicky na čísle 033/6446 440, alebo emailom: vistukjedalen@azet.sk. V prípade PRVÉHO DŇA ochorenia môže byť obed vydaný do obedára. Ostatné dni rodič dieťa zo stravy odhlasuje. NIE JE MOŽNÉ CHODIŤ ODOBERAŤ STRAVU VIAC DNÍ PO SEBE DO OBEDÁRA! Žiadame Vás týmto, aby ste dodržiavali vnútorné predpisy školy a od druhého dňa choroby dieťa riadne zo stravy odhlasovali.

Ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie vnútorných predpisov školy!

• PRIPOMIENKA!!!

už iba dnes môžete prostredníctvom edupage poslať žiadosť o dotáciu na stravu od 1.1.2024. Návod ako na to je v ozname nižšie. Ten kto žiadosť o dotáciu nepošle, nebude mať nárok túto dotáciu čerpať a bude platiť stravné v plnej výške.

Mgr. Viera Mladenová, riaditeľka školy