• Darujte nám 2% z daní

• 2%.jpg Milí rodičia a priatelia školy,

dovoľujeme si obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie 2% z daní pre našu Základnú školu vo Vištuku. Sú to pre nás veľmi dôležité finančné prostriedky, ktoré vždy využívame na modernizáciu našej školy v podobe nových lavíc, stoličiek, učebných pomôcok a pod. Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme za Vaše 2%.

Upozornenie: Musia byť použité iba predpísané (štruktúrované) tlačivá – Vyhlásenie aj Potvrdenie!!! – iné tlačivá daňový úrad nebude akceptovať a Vaše 2% sa k nám nedostanú!

Vo vyhlásení prosím nechajte zaškrtnutý súhlas zo zaslaním údajov pre prijímateľa. Vyhlásenia spolu s potvrdeniami môžete poslať naspäť do školy a my ich po vyzbieraní naraz odošleme na príslušný úrad, prípadne si môžete tlačivá odoslať sami. ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE!

Vyhlásenie a potvrdenie nájdete tu:

Vyhlasenie_2021.pdf

Potvrdenie.pdf