• Vitajte na stránke ZŠ s MŠ vo Vištuku :)
      • Škola a altánok
      • Chodba
      • Naša trieda
      • Chemicko - fyzikálna učebňa
      • Športovo - strelecká miestnosť
      • Knižnica
      • Počítačová učebňa
      • Cvičná kuchyňka
      • ŠKD - I. oddelenie
      • Chodba
          • Okresné kolo geografickej olympiády

12. marca sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola geografickej olympiády v Modre, kde spolu s ďalšími 80 žiakmi súťažili v troch kategóriách. Navzájom si zmerali svoje geografické vedomosti v oblasti monotematickej, teoretickej, praktickej i z miestnej krajiny, kde mohli spolu získať 100 bodov. Všetci naši reprezentujúci žiaci boli úspešnými riešiteľmi, z čoho sa veľmi tešíme a srdečne im gratulujeme.

Veľkonočné prázdniny sú v čase od 28.3. (štvrtok) do 2.4.2024 (utorok).

Posledný deň vyučovania pred prázdninami je v stredu 27.3.2024.

Počas prázdnin nebude v prevádzke ani ŠKD a ŠJ.

MŠ bude z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí počas prázdnin ZATVORENÁ.

Riadna prevádzka ZŠ s MŠ začne po prázdninách v stredu 3.4.2024.

• Noc s Andersenom

Naši tretiaci sa dnes v noci zapoja do celoslovenskej akcie Noc s Andersenom!

Želáme im, aby prežili čarovnú noc plnú krásnych rozprávkových príbehov, zábavy, hier, rébusov a spoločne odhalených tajomstiev.

Pani triedna učiteľka, ktorá zabezpečuje dozor, si totiž pre nich pripravila pestrý program.

• Hľadá sa stratený balíček

Dňa 1.3. (piatok,posledný vyučovací deň pred jarnými prázdninami) bol tento balíček položený na lavičku pred 1. oddelenie ŠKD. V balíčku sa nachádzali PZ pre 2. ročník označené menom Dominik a podsedák na stoličku. Pravdepodobne ich niekto omylom vzal. Ak ste omylom balíček vzali, prosíme aby ste ho vrátili, môžete ho nechať aj na vrátnici. Dominikovi učebnice veľmi chýbajú. Ďakujeme!

•                                                   ĎAKUJEME NAŠIM PARTNEROM!

• Zvonenie

Štvrtok 28. 3. 2024

• Meno školy
        • Základná škola s materskou školou Vištuk
        • Telefón
        • 033 6446 112 - ZŠ
          0903 500 712 - riaditeľka ZŠ
          0911 805 487 - zborovňa ZŠ
          0948 276 940 - ŠKD
          033 6446 113 - MŠ
          0918 901 019 - MŠ
          033 6446 440 - ŠJ
        • Adresa školy
        • Vištuk č. 44, PSČ 900 85
        • IČO
        • DIČ
        • 2021669166
        • Materská škola

• NÁRODNÝ PROJEKT - Podpora pomáhajúcich profesií 3.

Naša škola je zapojená do národného projektu Podpora pomáhajúcich profesií 3. (POP3)